منعقد قراردادخدمات رفاهی موسسه آرام میهن اسلامی

شناسه خبر : 36459

1395/10/09

تعداد بازدید : 178

منعقد قراردادخدمات رفاهی موسسه آرام میهن اسلامی
قرارداد دریافت خدمات رفاهی موسسه آرام میهن اسلامی توسط مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی استان قم، قرارداد دریافت خدمات رفاهی موسسه آرام میهن اسلامی توسط مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم فی مابین مدیران موسسه در استان قم و مدیران مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در استان قم منعقد گردید.

بنا برگفته احمدلو مدیر روابط عمومی استان قم، مجموعه ی کارمندان و کارکنان مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم می توانند بر اساس قرارداد موسسه با مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران از کلیه ی خدمات رفاهی و مالی موسسه در استان قم بهره مند شده و ضمن افتتاح حساب و دریافت کارت بانکی موسسه می توانند از مجموعه ی فروشگاه های موسسه در استان قم، خرید نقدی و یا اقساطی بنمایند.

احمدلو تاکید کرد هرگونه امکانات رفاهی که از تصمیمات بالادستی موسسه و مصوبات هیئت مدیره موسسه باشد در این زمینه نافذ بوده و استفاده از خدمات اینچنینی برای مجموعه ی کارمندان و کارکنان مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در استان قم بلامانع می باشد.

همچنین وی تاکید بر افزایش تعامل و همکاری مستمر و افزایش بهره وری مشترک در همکاری با مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم و یا دیگر ارگان های اجرایی و رسمی استان قم داشت و ضمن اعلام آمادگی موسسه برای افزایش بهره وری مشترک، از تصمیم موسسه برای ارتقای سطح همکاری ها خبر داد