بیانیه مدیریت استان قم در پی حمله تروریستی به مجلس

شناسه خبر : 44332

1396/03/21

تعداد بازدید : 174

بیانیه مدیریت استان قم در پی حمله تروریستی به مجلس
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رسول ابراهیمیان مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم حمله تروریستی تهران رامحکوم؛ وبه محضر مبارک امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری تسلیت عرض نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای ابراهیمیان با صدور بیانیه‌ای، حملات تروریستی مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی را  ، محکوم کرده و این اقدامات را ناموفق و شکست خورده برای دشمنان توصیف کرد.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

حوادث تروریستی تهران  که موجب  شهادت جمعی از هموطنان و زخمی شدن ده‌ها تن دیگر شد، عملی بسیار شنیع و زشت بود که هرگز در تاریخ کشورمان فراموش نخواهد شد.

دشمن با این حمله خواست نشان بدهد که در واقع امنیت کشور را هدف قرار داده است؛ باید بداند این قبیل اقدامات هرگز نمی‌تواند صفوف متحد و منسجم ملت ما را برهم بزند، و ملت فهیم و هوشیار ایران، اعم از اقوام، مذاهب و گرایش‌های مختلف، با حفظ وحدت و اخوت تمام توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان را خنثی کرده و نقش بر آب می‌کنند.

 اینجانب از طرف حوزه های علمیه خواهران استان قم  ضمن محکوم نمودن شدید این عمل سخیف ، از درگاه ایزد منان برای شهدا طلب مغفرت و علو درجات،  و برای مجروحین شفای عاجل و کامل مسئلت دارم.