برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع من و گوشی ام

شناسه خبر : 59455

1397/02/17

تعداد بازدید : 200

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع من و گوشی ام
به همت مدرسه علمیه  حضرت زینب (س) و با همکاری اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل نشست کرسی آزاد‌اندیشی با موضوع من و گوشی‌ام برگزار شد.

محبوبه داداشی مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب‌(س) آران بیدگل با اشاره به اهداف برگزاری این نشست تصریح کرد: این برنامه با هدف آسیب‌شناسی فضای مجازی برگزار شد.

وی افزود: در ابتدای برنامه دو نفر از مشاوران این مدرسه علمیه با عنوان کارشناس مخالف و موافق به ارائه مباحثی پیرامون ضرورت استفاده از گوشی موبایل و آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی پرداختند.

ایشان ادامه دادند: مهم‌ترین محورهای مورد بحث: فواید و مضرات سرعت انتقال اطلاعات و افزایش آن، کسب آرامش و ارتباط با دیگران و آسیب‌های آن، تبادل اطلاعات و آسیب‌شناسی چت و ناهنجار‌های روحی و روانی استفاده از گوشی موبایل و حضور در شبکه های اجتماعی بود.

مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب‌(س) آران بیدگل اظهار داشت: حجت‌الاسلام فروهر معاون آموزش فضای مجازی (مرکز مطالعات فضای مجازی قم) به عنوان استاد داور نیز در این نشست به مباحثی همچون آشنایی با کلیات و شکل‌گیری شبکه‌های اجتماعی، اینترنت و نرم‌افزارهای گوشی موبایل پرداخت