مسابقه کتابخوانی حدیث آفتاب برگزار می شود

شناسه خبر : 62284

1397/04/21

تعداد بازدید : 263

مسابقه کتابخوانی حدیث آفتاب برگزار می شود

مدیریت حوزه­ های علمیه خواهران استان قم به مناسبت دهه کرامت ، با هدف آشنایی با سیره و سخنان امام رضا(ع) و اثبات امامت و ولایت از کلام نورانی ایشان، مسابقه كتابخواني «حدیث آفتاب» را برگزار می­ کند.

معاونت فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه استان قم خانم کبیری در رابطه با نحوه برگزاری این مسابقه بیان کرد: این مسابقه به صورت چهار گزینه­ای برای «مخاطبین عام» طراحی شده است که به همراه کتاب و با شروع ایام دهه کرامت به مدت یک ماه در اختیار ارگانها، مراکز همکاری کننده و مدارس علمیه استان قرار می گیرد و پس از دریافت پاسخنامه ­ها و معرفی برگزیدگان، هدایایی به رسم یادبود و مقارن با عید سعید غدیر به آنان اهدا خواهد شد.

ایشان در ادامه به توضیح روند مسابقه پرداخت و گفت: هر فرد در قبال خرید یک جلد کتاب و دریافت پاسخنامه یک کد دریافت می­کند که شرکت کنندگان باید تا زمان اعلام نتایج آن را نزد خود نگه دارند و برگزیدگان نهایی با ارائه آن کد جوایز خود را تحویل خواهند گرفت.

 افراد شرکت کننده باید پاسخنامه­ ها را به مراکزی که کتاب را تهیه کرده­ اند، تحویل دهند تا از طریق آن مراکز به مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم جهت تصحیح عودت داده شود.

خانم کبیری با اشاره به هدف برگزاری این مسابقه مبنی بر « آشنایی با سیره و سخنان امام رضا(ع) و اثبات امامت و ولایت از کلام نورانی ایشان» منبع این مسابقه کتابخوانی را كتاب امام در بیان عالم آل محمد(ص)  معرفی کرد و گفت که این کتاب با تخفیف شصت درصدی و تنها با قیمت نهایی هر جلد هزار تومان در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

ایشان در انتها به انتظارات مدیریت حوزه های علمیه استان قم از نهادهای هماهنگ شده پرداخت و گفت: چاپ و نصب پوستر و بنر در مرکز همکار، سطح مدارس علمیه و سطح شهر، توزیع پرسشنامه، کتاب و دریافت پاسخنامه و تحویل به مدیریت حوزه علمیه خواهران استان از همکاری های مورد انتظار از نهادهای هماهنگ شدهاست.

لازم به ذکر است زمان شروع این مسابقه 24/4/97 مقارن با میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س)و مهلت تحویل پاسخنامه 24/5/97خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

برندگان مسابقه حدیث آفتاب اعلام شد

مسابقه کتابخوانی حدیث آفتاب برگزار می شود