گزارشی از برگزاری کارگاهای آموزشی در مدرسه آیت الله ایروانی

شناسه خبر : 62618

1397/05/02

تعداد بازدید : 158

گزارشی از برگزاری کارگاهای آموزشی در مدرسه آیت الله ایروانی
گزارشی از فعالیت های آموزشی-پژوهشی نیم سال دوم سال تحصیلی 96-97 مدرسه آیت الله ایروانی

مدرسه آیت الله ایروانی 4 کارگاره آموزشی-پژوهشی در راستای ارتقاء سطح علمی طلاب و اساتید در نیم سال دوم سال تحصیلی 96-97 برگزار کرد.

 

اولین کارگاه در اسفندماه سال گذشته با عنوان «کارگاه موضوع یابی پایان نامه» برای طلاب برگزار شد. در این کارگاه استاد دوره خانم سرلک ضمن تبیین و بررسی موضوعات پیشنهادی طلاب به چگونگی تدوین تحقیقات پایانی پر مایه متناسب با نیاز جامعه به بررسی و بحث پرداختند.

 

دومین کارگاه با عنوان «فنون نویسندگی» در نیم سال دوم با تدریس استاد خانم کرمی برگزار شد. این کارگاه در چندین جلسه در راستای آشنایی طلاب با شیوه های صحیح نگارش و مقدمه ای برای نوشتن در سطوح فراتر از تحقیقات مقدماتی برگزار گردید. ماحصل این کارگاه تمایزها و شباهتهای انواع نگارش و همچنین فراگیری فنون نویسندگی و آشتی طلاب با نگارش بود.

 

«آشنایی با نگارش تحقیق پایانی» عنوان سومین کارگاهی است که در مدرسه ایروانی برای طلاب برگزار شد. در این دوره سرکار خانم بابلخانی به بررسی و تبیین عناوینی همچون: چگونگی انتخاب موضوع، تبدیل موضوع به مسئله، تبیین طرح تفضیلی پرداخت.

 

همچنین به منظور ارتقاء سطح علمی اساتید حوزه علمیه آیت الله ایروانی، کارگاه مهارت افزایی اساتید با تدریس خانم ثانی در این مدرسه برگزار شد.