رئیس حوزه های علمیه شهرستان کاشان:

حماسه نه دی، انقلاب سوم است

شناسه خبر : 71154

1397/10/15

تعداد بازدید : 52

حماسه نه دی، انقلاب سوم است
حجت الاسلام و المسلمین فرجی، رئیس حوزه های علمیه شهرستان کاشان حماسه نهم دی را انقلاب سوم خواند

به مناسبت حماسه نهم دی، جلسه بصیرتی با سخنرانی رئیس حوزه های علمیه شهرستان کاشان حجه الاسلام و المسلمین فرجی، در مدرسه علمیه الزهرا(س) کاشان برگزارشد.

 

ایشان با اشاره به حماسه نهم دی گفت: حماسه­ی نهم دی انقلاب سوم است؛ انقلاب اول همان پیروزی جمهوری اسلامی بر رژیم طاغوت بود و انقلاب دوم تسخیر لانه­ی جاسوسی آمریکا و حماسه نهم دی در حقیقت حمایت از رکن انقلاب یعنی ولایت فقیه است.

 

وی در ادامه به انقلاب های بیداری اسلامی اشاره کرد و گفت: در کشورهایی همچون لیبی، مصر، و... انقلابی صورت گرفت اما شکست خوردند زیرا از نعمت رهبری بی بهره بودند، بنابراین در جریان پیروزی انقلاب اسلامی ایران اگر امام راحل(ره) نبود انقلابی تحقق نمی یافت.

 

حجت الاسلام فرجی بیان داشت: حماسه نهم دی سال 88 در پایخت ایران و در دویست متری بیت مقام معظم رهبری در غالب شورشی و به بهانه تقلب شکل گرفت که هدفشان شکست ولایت فقیه بود.

 

رئیس حوزه های علمیه کاشان با تأکید بر کلام امام راحل(ره) مبنی بر پشتیبانی از ولایت فقیه گفت: دشمن از همان ابتدای انقلاب فهمید رکن اصلی انقلاب، اقتصاد و نفت و دلار نیست بلکه ولی فقیه است که نقش بسزایی در تداوم و ماندگاری انقلاب اسلامی ایران دارد.

 

وی در پایان بیان کرد: کلام امام راحل(ره) که فرمودند: «هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید» معیار دقیقی است که به ما نشان دادند که هرگاه دشمن نسبت به ما دشمنی بیشتری داشت بدانید انقلاب در مسیر حقیقی خود قرار دارد و برعکس هرگاه دشمن به ما لبخند بزند، بدانید انقلاب ما از مسیر خودش منحرف شده است.