معاون فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه استان قم:

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب برگزار شد

شناسه خبر : 72564

1397/11/19

تعداد بازدید : 121

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب برگزار شد
خانم کبیری از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی خبر داد.

خانم کبیری، معاون فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه استان قم از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در مصلی قم خبر داد.

 

خانم کبیری در این رابطه بیان کرد: این نمایشگاه با همکاری استانداری قم و با مشارکت کلیه دستگاهها و ارگانهای دولتی، دانشگاهی و حوزوی از تاریخ 14 بهمن لغایت 18 پا برجاست.

 

وی با تشریح فعالیت های غرفه مدیریت حوزه های علمیه خواهران در این نمایشگاه بیان کرد: برنامه های متنوعی در این غرفه در نظر گرفته شده است، برگزاری مسابقه گلپوش با موضوع عفاف و حجاب، برگزاری مسابقات ویژه کودکان همچون شعرخوانی و نقاشی با موضوع انقلاب اسلامی و فاطمیه، نشست های تخصصی پرسش و پاسخ پیرامون حضرت زهرا(س) و انقلاب اسلامی از فعالیت های انجام شده در این غرفه است.

 

ایشان ادامه داد: در این نمایشگاه به صورت اختصاصی  دستاوردهای آموزشی و پژوهشی فعالیت های طلاب خواهر استان قم به نمایش در امد.

 

معاون فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه قم در انتها از حضور آقای امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین اعرافی ریاست حوزه های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری امام جمعه موقت قم و معاون علم و فناوری دفتر ریاست جمهوری جناب آقای ستاری در غرفه مدیریت حوزه های علمیه خواهران خبر داد.