مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم: تمرکز به کارهای محتوایی پژوهش، آموزش و فرهنگی مأموریت اصلی ما در حوزه و رأس امور می باشد.

شناسه خبر : 73921

1397/12/11

تعداد بازدید : 101

 مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم: تمرکز به کارهای محتوایی  پژوهش، آموزش و فرهنگی مأموریت اصلی ما در حوزه  و رأس امور می باشد.
به گزارش معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قم، نشست فصلی مدیران مدارس علمیه خواهران قم با موضوع بررسی آیین نامه کمیسیون توسعه و برنامه ریزی استان قم، رأی گیری و تعیین اعضای اصلی و علی البدل کمیسیون و تبیین شیوه¬ طرح نامه ¬نویسی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الا سلام والمسلمین آقای ضمیری ضمن عرض خیر مقدم گویی به مدیران استان تابعه بیان داشت: فعالیت درحوزه علمیه خواهران سعادت بزرگی است که خداوند توفیق خدمت گزاری به سربازان امام زمان(عج) و دختران معنوی حضرت زهرا(سلام الله علیها ) را به ما داده است.

   مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم ضمن بیان این مطلب که تمام تلاش ما باید در راستای ارتقاء علمی طلاب باشد، تصریح کرد: طلبه امروز باید علاوه بر این که سنت قبلی حوزه را حفظ کند، باید به مباحث پژوهشی، علم روز و نحوه کار در فضای مجازی نیز آشنا باشد. وی بیان کرد: مأموریت اصلی ما باید تمرکز به کارهای محتوایی  پژوهش، آموزش و فرهنگی در حوزه باشد تا طلاب بتوانند در این زمینه ارتقا یابند.

در ادامه این جلسه آقا ی ضمیری و مدیران  مدارس به هم اندیشی در خصوص کمیسیون توسعه و برنامه ریزی استان قم، تعیین اعضا و ارتقاء طرح های پیشنهادی مدارس بر اساس ابلاغیه صندوق اعتبارات پرداختند. در انتها اعضاء کمیسیون با رای گیری اکثریت آراء انتخاب شدند.