همه پاسدار انقلاب اسلامي هستيم.

شناسه خبر : 75554

1398/01/26

تعداد بازدید : 21

همه پاسدار انقلاب اسلامي هستيم.
طلاب ، اساتيد و كادر مدرسه علميه حضرت آمنه ( سلام الله علیها) با حضور فعال خود در تجمع حوزويان در مدرسه فيضيه، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي دفاع کردند.

طلاب ، اساتيد و كادر مدرسه علميه حضرت آمنه ( سلام الله علیها) با حضور فعال خود در تجمع حوزويان در مدرسه فيضيه، در دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، انزجار خود را از اقدام وقيحانه آمريكا  با سردادن شعار مرگ برآمريكا و مرگ بر اسرائيل، ابراز و اداي وظيفه نمودند.

آیت‌الله خاتمی درتجمع بزرگ حوزویان گفت: ارتش آمریکا سرتاپا تروریست است .کسانی که به ترامپ خط می دهند آمریکا را در شیب سقوط قرار می دهند .اعلام حوزه و اساتید و طلاب محترم حوزه های علمیه در کانون و خاستگاه انقلاب، بسیار ارزشمند است، این تجمع ابراز نفرت از رقص شیطانی استکبار جهانی است.

حوزه ي  انقلابی حوزه ای است که در متن حوادث انقلاب حضور فعالی دارد، و در عرصه کمک به سیل زدگان و امداد رسانی به مردم خوش درخشید. همه ما گرد هم آمده ایم تا فریاد بر آوریم که همه پاسدار انقلاب اسلامی هستیم. آمریکا با تروریستی اعلام کردن سپاه به دنبال تروریست جلوه دادن نظام اسلامی است، دولت آمریکا نه تنها  تروریست بلکه تروریست پرور است. ارتش آمریکا به تمامه ارتش تروریستی است، سخن آمریکا از بمب اتم و حقوق بشر و تروریسم گزافه ای بیش نیست و اسلامیت انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است.

سپاه پاسداران همواره از دین اسلام با جان و دل پاسداری نموده و ما تا اخرین قطره خون مان پای اسلام نابمان ایستاده ایم. به فضل خداوند متعال، محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اقتدار  این بازوان پرتوان امت افزوده است و مشاوره‌های رئیس جمهور آمریکا، ایالات متحده را در شیب سقوط قرار می دهد. قرار دادن نام سپاه در میان گروه های تروریستی از درخواستهای آل سعود است،  پیش‌بینی که مقام معظم رهبری در نخستین سخنرانی شان در سال جاری نمودند، به امید خداوند دیری نخواهد پایید که دولت آل سعود به آل سقوط تبدیل خواهد شد.