معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم خبرداد:

کسب رتبه برتر کشوری در دوازدهمین جشنواره علامه حلی توسط دوبانوی طلبه قمی

شناسه خبر : 107524

1400/03/05

تعداد بازدید : 83

کسب رتبه برتر کشوری در دوازدهمین جشنواره علامه حلی توسط دوبانوی طلبه قمی
در دوازدهمین جشنواره علامه حلی، از میان 27 منتخب خواهر کشوری، دو بانوی طلبه از موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه قم، حائز رتبه برتر کشوری شدند.
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان قم، معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم، از کسب رتبه برتر کشوری در دوازدهمین جشنواره علامه حلی توسط دوبانوی طلبه قمی خبر داد.
 
خانم طاهره حیاتی، دراین باره گفت: پایان نامه سیده مریم رضوی با عنوان "بررسی تولید غذاهای اصلاح‌شده ژنتیکی از منظر اخلاقی با تأکید بر منابع اسلامی" و پایان نامه معصومه ستوده آرانی با عنوان "مناسبات قبیله خزاعه با بنی هاشم (از دوره جاهلیت تا شهادت امام رضا(ع))" در این دوره از جشنواره علامه حلی، حائز رتبه برتر کشوری شدند.
 
وی افزود: این دو طلبه موفق، از طلاب موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(س) قم هستند.
 
وی همچنین از کسب رتبه دوم کشوری در دوازدهمین جشنواره علامه حلی، توسط دانش آموخته مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(علیهاالسلام) خبر داد و تصریح کرد: خانم فاطمه حیدربیگی با اثر "اندیشه های اخلاقی فارابی" از طلاب رشته اخلاق و تربیت اسلامی ورودی سال93 مرکز تربیت مدرس نیز که از استان لرستان هستند. در این دوره حائز رتبه دوم کشوری شدند.
 
شایان ذکر است معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در پیامی این موفقیت را تبریک گفتند.
متن پیام بدین شرح است:
 
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای تهرانی زید عزه
مدیر محترم حوزه علمیه خواهران استان قم
سلام علیکم
با احترام و آرزوی توفیق و تأییدات الهی، مستحضرید جشنواره علامه حلی (ره) پس از گذشت 12 دوره در جایگاه منحصر به فرد رقابت بین طلاب جوان خواهر و برادر، هم اینک به عنوان یکی از جشنواره های علمی مطرح و معتبر حوزه های علمیه شناخته می شود.
به لطف خداوند سبحان و تلاش شایستهی مدیران و معاونین پژوهشی محترم مدارس علمیه تابعه به خصوص سرکار خانم حیاتی، معاون محترم پژوهش استان، در فراخوان دوازدهمین دوره جشنواره علامه حلی (ره) پس از درخشش طلاب خواهر در جشنواره استانی، شاهد درخشش آنان در رقابت کشوری نیز بودیم و از میان 27 منتخب خواهر کشوری،  دو نفر از طلاب آن استان به افتخار برگزیدگی نائل آمده اند.
این معاونت ضمن تبریک به منتخب استان، از تدبیر و همت شایسته ی جنابعالی و همکاران محترمتان در استان و مدارس علمیه به ویژه موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(سلام الله علیها) قم با دو رتبه برگزیده تشکر و قدردانی می نماید. 
امید است در پرتو برنامه ریزی و هدایت مدیران ومسئولین پژوهشی استان و ادامه حمایت ها و رفع موانع پژوهشی، شاهد درخشش و ارتقای بیش از پیش پژوهشگران آن استان در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.
 
مزید توفیقات همه خادمین مبین اسلام را از خداوند منان خواستارم.
 
فاطمه کبری متولیان - 1400/3/5

rss

    اوقات شرعی

    امروز : پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰
    ۱۹ ذي الحجة ۱۴۴۲

    عضویت در خبرنامه