ازسوی معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم صورت پذیرفت::

برگزاری سلسله کارگاه های دانش افزایی و مهارت آموزی، ویژه کادر پژوهشی مدارس استان قم

شناسه خبر : 107746

1400/03/11

تعداد بازدید : 79

برگزاری سلسله کارگاه های دانش افزایی و مهارت آموزی، ویژه کادر پژوهشی مدارس استان قم
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم، از برگزاری سلسله کارگاه های دانش افزایی و مهارت آموزی با عنوان «آشنایی با ابزارهای کمک پژوهشی نور» و «آشنایی با پایگاه‌های پژوهشی نور» ویژه کادر پژوهشی مدارس استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان قم، خانم طاهره حیاتی، از برگزاری سلسله کارگاه های دانش افزایی و مهارت آموزی ویژه کادر پژوهشی مدارس استان قم خبر داد.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم، با بیان اینکه کارگاه «آشنایی با ابزارهای کمک پژوهشی نور» از دوشنبه 17خرداد تا روز پنجشنبه 20خرداد برگزار می شود، گفت: در این کارگاه، معرفی و تشریح ابزارهای نرم افزاری نور برای تسهیل پژوهش و تحقیق، توسط حجت الاسلام و المسلمین حامد مقیسه، کارشناس واحد آموزش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور تدریس می شود.

وی همچنین از برگزاری کارگاه «آشنایی با پایگاه‌های پژوهشی نور» توسط استاد علی جباری، کارشناسی آموزش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم  اسلامی خبر داد و افزود: این کارگاه از روز شنبه 8خرداد تا سه شنبه 11خرداد به صورت برخط برگزار شد که در آن به معرفی پایگاه‌های اینترنتی نور و راهکار دسترسی آسان به منابع پژوهشی پرداخته شد.

وی شرط صدور گواهینامه به شرکت کنندگان را حضور آنلاین در دوسوم جلسات عنوان کرد. 

خانم حیاتی، هدف از برگزاری این کارگاه ها را ارتقاء دانش و مهارت‌های پژوهشی کادر پژوهشی مدارس و نیز بسترسازی جهت مشاوره پژوهشی به طلاب عنوان کرد و افزود: دوره اول (دوره مقدماتی) این سلسله کارگاه ها، در سال ۹۹ برگزار شد و این دوکارگاه، دوره دوم و سوم(دوره تکمیلی) است.

rss

    اوقات شرعی

    امروز : پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰
    ۱۹ ذي الحجة ۱۴۴۲

    عضویت در خبرنامه