برگزاری «کارگاه آموزشی-ارتقایی چگونگی تبلیغ چهره به چهره برای حضور حداکثری و ارائه برخی از تکنیک ها» در مدرسه ایروانی

شناسه خبر : 108249

1400/03/23

تعداد بازدید : 25

برگزاری «کارگاه آموزشی-ارتقایی چگونگی تبلیغ چهره به چهره برای حضور حداکثری و ارائه برخی از تکنیک ها» در مدرسه ایروانی
کارگاه آموزشی-ارتقایی تواصی، با حضور دبیر نهضت مبلغین گفتمان انقلاب اسلامی، در مدرسه آیت الله ایروانی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان قم؛ «کارگاه آموزشی-ارتقایی چگونگی تبلیغ چهره به چهره برای حضور حداکثری و ارائه برخی از تکنیک ها» با حضور حجت الاسلام نیکنام، به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه ایروانی و ناحیه بسیج امام حسن مجتبی علیه السلام، به صورت برخط و حضوری بارعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این کارگاه، حجت الاسلام و المسلمین نیکنام، ضمن تبریک دهه کرامت و تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر گفت: از آغاز شروع زمان تبلیغات برای حضور حداکثری در انتخابات، طلاب جهادی مشغول امر تبلیغ چهره به چهره در بوستان ها و دیگر اماکن شهر شدند.

وی پس از برشمردن اهداف و تلاش دشمن مبنی بر عدم حضور در انتخابات، وظایف طلاب را حول محورهایی همچون: معرفی روش های تبلیغ میدانی و هشداردهی نسبت به فعالیت فضای مجازی حقیقی عنوان کرد.

وی در ادامه به توضیح و تبیین وظایف طلاب پرداخت و گفت: اولین مسئولیت شما طلاب و روحانیون، پاسداری از اسلام و نظام اسلامی است که برای تحقق این کار حوزه های علمیه باید کار کنند و تبلیغ را در الویت های فعالیت های خود قرار دهند.

شایان ذکر است در این کارگاه مهمانانی از طلاب مدارس سطح کشور از مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان آذربایجان غربی، مدرسه علمیه امام خامنه ای استان کرمانشاه، مرکز تخصصی فقه و اصول الزهرا(س) شهرستان صحنه کرمانشاه، مدرسه معصومیه(س) شهرستان تبریز، مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرستان نقده، مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان صحنه و مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) شهرستان کنگاور حضور داشتند.

rss

    اوقات شرعی

    امروز : پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰
    ۱۹ ذي الحجة ۱۴۴۲

    عضویت در خبرنامه