آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شناسه نوشته : 27083

1398/07/09

تعداد بازدید : 66

مدیرکل دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران از شروع دوره آمادگی آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.

مرتضی برگستان گفت: «یکی از عرصه های مهم جهت تأثیرگذاری دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در فرهنگ جامعه حضور در مدارس تحت پوشش آموزش و پرورش به عنوان معلم است که زمینه تبلیغ مفاهیم دینی و تربیت کودکان و دختران جامعه با حضور مستمر طلاب در مدرسه ها فراهم می شود».
وی با اشاره به این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از راه ها برای ورود خواهران دانش آموخته به این عرصه است افزود: «پیرو ثبت نام صورت گرفته برای دوره آمادگی آزمون استخدامی آموزش و پروش برگزاری این دوره در سامانه آموزش مجازی http://eu.whc.ir آغاز شده است».

 


مدیرکل دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در ادامه توجه به این نکات را برای استفاده از این دوره ضروری دانست:
1. نام کاربری و رمز ورود به سامانه آموزش مجازی http://eu.whc.ir برای هر شرکت کننده همان شماره همراه (بدون صفر) اعلام شده در هنگام ثبت نام برای دوره آمادگی است.

2. بعد از ورود به سامانه در کادر دروس من روی «دوره آمادگی شرکت در آزمون آموزش و پرورش» کلیک کرده و سرفصل آموزش موردنظر خود را انتخاب و سپس مشاهده فرمایید.

3. این دوره صرفا برای آمادگی جهت آزمون استخدامی است و هیچگونه حق اولویتی برای شرکت کنندگان در این دوره ایجاد نمی کند و متقاضیان ورود به آموزش و پرورش باید زمان اعلام آزمون استخدامی با مراجعه به سایت آزمون ثبت نام کرده و در آزمون استخدامی شرکت کنند.

4. همه اخبار و اطلاعات مربوط به آزمون استخدامی فقط از طریق پیام رسانهای ایتا و سروش اطلاع رسانی می شود و پیام کوتاه برای شرکت کنندگان ارسال نخواهد شد؛ لذا ضروری است همه افراد علاقه مند به اخبار مربوط به این آزمون در یکی از آدرس های زیر عضویت داشته باشند:
الف) آدرس در پیام رسان ایتا: eitaa.com/mobalegh_moalem
ب) آدرس در پیام رسان سروش: sapp.ir/mobalegh_moalem

همکاران اداره کل دانش آموختگان معاونت فرهنگی از ساعت 10 تا 13 با شماره تماس 32144345 – 025 پاسخگوي سوالات خواهران دانش آموخته خواهند بود. لطفا از تماس های غیر ضروری پرهیز شود.

اوقات شرعی

امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
۸ شوال ۱۴۴۱