معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم خبر داد:

برگزاری دوره آشنایی با نرم‌افزارهای کتابخانه‌ای نور ویژه کادر پژوهشی حوزه علمیه خواهران استان قم

شناسه خبر : 104154

1399/12/03

تعداد بازدید : 32

برگزاری دوره آشنایی با نرم‌افزارهای کتابخانه‌ای نور ویژه کادر پژوهشی حوزه علمیه خواهران استان قم
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم، از برگزاری دوره آشنایی با نرم افزارهای نور ویژه کادر پژوهشی مدارس علمیه استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان قم، "خانم طاهره حیاتی"، ضمن اشاره به برگزاری دوره آشنایی با نرم افزارهای نور، به سرفصل‌های این دوره اشاره کرد و گفت: آشنایی با مرکز نور و اهداف آن به عنوان اولین سرفصل است که طی یک جلسه، مباحث آشنایی با این مرکز و محصولات آن اعم از نرم‌افزارها، سایت‌ها، نرم‌افزارهای اندرویدی، آشنایی با سایت نور سافت و سایت فروشگاه اینترنتی(مرکز نورشاپ) و بیان ضرورت آموزش دیدن و آشنایی با نکات و ترفندها توسط استاد دوره، حجت الاسلام مهدی ایوبی بیان می شود.

وی افزود: سرفصل دوم مربوط به آموزش سطح یک نرم‌افزارهای نوردر شش جلسه است که محورهای آن شامل بیان و توضیح مفاهیم پایه، آشنایی با نرم‌افزارهای کتابخانه‌ای نور، نسخه دوم مانند نرم‌افزار جامع الاحادیث ۳/۵، مروری بر نسل جدید نرم‌افزارهای کتابخانه استاندارد نور مانند نرم افزار جامع فقه۳، آشنایی با نرم‌افزارهای دانشنامه‌ای مانند نرم افزار جامع التفاسیر۳، و مروری بر نسل جدید دانشنامه‌ای نور مانند دانشنامه علوی۲ می شود.
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم، آشنایی با سایت‌های نورمگز، نورلایب، سایت همراه نور و همچنین سایت جامع الاحادیث و سایت جامع قرآنی را از دیگر موارد آموزشی این دوره برشمرد.

خانم حیاتی زمان برگزاری این دوره را از ۲۶ بهمن‌ تا ۵ اسفندماه ذکر کرد و یادآور شد: این دوره به عنوان آموزش ضمن خدمت کادر پژوهشی مدارس است که هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ به صورت برخط در لینک  noorsoft.org/amoozeshبرگزار می شود.

وی شرط صدور گواهی‌نامه به شرکت کنندگان را حضور آنلاین در دو سوم جلسات عنوان کرد.

rss

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
    ۲۵ رجب ۱۴۴۲

    عضویت در خبرنامه