محفل انس با قرآن و جشن روزه اولی ها به همراه ضیافت افطاری برگزار شد

شناسه خبر : 122185

1401/02/11

تعداد بازدید : 30

محفل انس با قرآن و جشن روزه اولی ها به همراه ضیافت افطاری برگزار شد
معاون فرهنگی مدرسه آیت الله ایروانی ره از برگزاری محفل انس با قرآن و جشن روزه اولی ها به همراه ضیافت افطاری با حضور قاریان و مرتلان ممتاز کشوری و بین المللی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه، معاونت فرهنگی مدرسه آیت الله ایروانی( ره) با همکاری بسیج مسجد حضرت زینب (س) پردیسان، محفل انس با قرآن و جشن روزه اولی ها به همراه ضیافت افطاری در مدرسه علمیه آیت الله ایروانی( ره) را برگزار نمود.

وی ضمن تببین اهداف و چگونگی برگزاری مراسم، افزود: این مراسم در راستای بهره‌مندی هرچه بیشتر از ظرفیت‌های معنوی ماه بهار قرآن با سخنرانی خانم عسکری وزیری، مدیر محترم مدرسه آیت الله ایروانی ره و مجری گری خانم مروج قاری برجسته کشوری درسه بخش محفل انس با قرآن، جشن روزه اولی ها و ضیافت افطاری و دورهمی طلاب برگزار شد و از دیگر برنامه های این مراسم برپایی نماز جماعت، برگزاری مسابقه قرآنی، اهداء جوائز به روزه اولی ها و قاریان بود.

خانم توانی گفت: مدیر محترم مدرسه با اشاره به منویات اخیر مقام معظم رهبری و همچنین رسالتی که بر عهده طلاب در زمینه قرآن است با توجه به آیه 24 سوره انفال نکاتی را بیان کرد.

معاون فرهنگی مدرسه اذعان داشت: در ادامه قاریان و مرتلان ممتاز کشوری و بین المللی و همچنین قاریان کودک و نوجوان با حضوردر جایگاه به تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید پرداختند و از 40 دختر روزه اولی که موفق شده اند در ماه مبارک رمضان امسال در مهمانی خدا شرکت کنند، با اهدای جوایزی به همراه برگزاری جشن، تقدیر شد و در پایان با برگزاری مسابقه قرآنی و تقدیر از قاریان به پایان رسید.

 

rss

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱
    ۲۸ ذي القعدة ۱۴۴۳

    عضویت در خبرنامه