مصاحبه با معاون آموزش موسسه آموزش عالی معصومیه:

معاون آموزش موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران:

شناسه خبر : 124097

1401/03/29

تعداد بازدید : 6

معاون آموزش موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران:
مجموعه ۳۵ نفر ازخواهران طلبه در مقاطع تحصیلی دو و سه بعد از اتمام امتحانات پایان ترم 1401 وارد مرحله مقاله نویسی و پایان نامه نویسی خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران در گفت‌وگویی با معاون آموزش این موسسه، از برگزاری امتحانات پایان ترم سال1401  خواهران طلبه در سه مقطع تحصیلی دو، سه و چهار خبر داد.

وی در خصوص نحوه برگزاری آزمون پایان ترم طلاب سطح دو افزود: ساعت شروع آزمون پایان ترم سطح دو برای ورودی های 1398ساعت ۸ صبح و ورودی های ۹۵،۹۶،97 و ماقبل آن ساعت ۱۱ صبح می باشد شروع امتحانات از ۲۶ خرداد و تا پنج شنبه ۱6 تیر ماه ادامه خواهد داشت.

معاون آموزش موسسه معصومیه خواهران تصریح کرد: آزمون پایان ترم در مقطع تحصیلی سطح سه نیز از 28 خرداد شروع شد و تا چهارشنبه ۱۵ تیرماه به پایان خواهد رسید.

وی افزود: طلاب رشته های اخلاق و تربیت اسلامی، فلسفه، فقه و اصول سطح سه، راس ساعت ۸ صبح و رشته‌های تفسیر و علوم قرآنی و مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی در همین مقطع تحصیلی ساعت ۱۱ صبح ان شا الله با موفقیت امتحان خواهند داد.

خانم محمدی افزود: در مقطع تحصیلی سطح ۴ نیز امتحانات از پنج شنبه ۲ تیرماه شروع خواهد شد و تا شنبه ۱۸ تیرماه ادامه خواهد داشت.

معاون آموزش موسسه معصومیه خواهران تصریح کرد: طلاب رشته‌های فقه خانواده و کلام اسلامی راس ساعت ۸ و رشته های تفسیر تطبیقی و علوم معارف و حکمت متعالیه ساعت  11 صبح در محل برگزاری آزمون سطح چهارحاضر خواهند شد.

وی در ادامه این گفتگو در خصوص اعلام نتایج آزمون پایان ترم سال1401 افزود: اعلام نتایج در کارتابل طلبه درج خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از طلاب بعد از برگزاری امتحانات پایان ترم وارد مرحله مقاله و پایان نویسی خواهند شد گفت: به طور مجموع ۳۵ نفر ازطلاب خواهر در مقطع دو و سه بعد از اعلام نتایج وارد مرحله مقاله نویسی و پایان نامه نویسی می‌شوند که مقطع سطح دو با ارائه مقاله و سطح سه با نوشتن پایان نامه فارغ التحصیل خواهند شد.

 شایان ذکر است در سال های آینده ورودی های سال 98 در مقطع سطح چهار این موسسه فارغ التحصیل خواهند شد.

rss

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱
    ۲۸ ذي القعدة ۱۴۴۳

    عضویت در خبرنامه