توسط کادر مدیریت استان صورت گرفت:

تعاملات بین استانی و جلسه هم‌اندیشی کادر مدیریت استان قم و کادر مدیریت استان البرز

شناسه خبر : 124163

1401/03/30

تعداد بازدید : 4

 تعاملات بین استانی و جلسه هم‌اندیشی کادر مدیریت استان قم و کادر مدیریت استان البرز
سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم، تعاملات بین استانی، تداوم ارتباطات، فعالیت‌های تشکیلاتی، پایش مدارس علمیه، شبکه سازی و تربیت نیرو را از جمله اولویت‌های مجموعه کادر استان قم برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه علمیه خواهران، کادر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم نشست هم اندیشی با کادر مدیریت استان البرز برگزار کرد.

این جلسه، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی‌ مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز و معاونان استانی و نیز با حضور سرپرست مدیریت استان قم و کادر مدیریت استان قم، صبح امروز در سالن جلسات مدیریت استان قم برگزار شد.

سرپرست مدیریت استان قم ضمن ابراز خرسندی از تشکیل چنین جلسات و تعاملات بین استانی، تداوم ارتباطات، فعالیت‌های تشکیلاتی، پایش مدارس علمیه، شبکه سازی و تربیت نیرو را از جمله اولویت‌های مجموعه کادر استان قم برشمرد.

مدیر حوزه علمیه استان البرز با تاکید بر محوریت اخلاق و خدمت در امور اداری حوزه‌های علمیه به سه رکن احترام، تواضع و گره‌گشایی اشاره نمود و آن‌ را از اصلی‌ترین لوازم اندیشه‌ورزی و راهبری دانست.

تعیین محور تعاملات، مشارکت در اجرای دوره‌های ضمن خدمت و نحوه برگزاری آن، ایده پردازی و تبادل ایده‌ها قبل از اجرا و دوره‌های ارتقائی اساتید از جمله عناوینی است که توسط معاونان آموزش، پژوهش و فرهنگی هر یک از دو نهاد مطرح شد.

 

 

rss

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱
    ۲۸ ذي القعدة ۱۴۴۳

    عضویت در خبرنامه