کارگاه قرآنی "آیه های نور" برگزار شد

شناسه خبر : 124203

1401/04/01

تعداد بازدید : 3

کارگاه قرآنی
در ادامه طرح پنج ساله قرآنی مدرسه علمیه خواهران آیت الله ایروانی ره، کارگاه قرآنی "آیه های نور" در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 در شش کلاس و سه پایه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه خوهران آیت الله ایروانی ره، کارگاه قرآنی با عنوان " آیه های نور" برگزار شد.

در ادامه طرح پنج ساله قرآنی مدرسه علمیه خواهران آیت الله ایروانی ره، کارگاه قرآنی "آیه های نور"در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 در شش کلاس و سه پایه برگزار گردید.

معاونت فرهنگی مدرسه علمیه خواهران آیت الله ایروانی ره در این رابطه گفت: نیم سال دوم سال تحصیلی1401-1400 طرح پنج ساله قرآنی وارد مرحله جدیدی شد و طلاب پایه های دیگر نیز وارد طرح شدند.

 خانم توانی ضمن بیان مختصری از طرح پنج ساله و مراحل اجرایی آن در مقاطع مختلف، ادامه داد: در این نیمسال علاوه بر طلاب پایه اول، طلاب پایه های دوم و پنجم نیز وارد طرح قرآنی شدند و با سطح بندی انجام گرفته در ابتدای نیمسال، طلاب در دو مقطع روخوانی - روانخوانی و تجوید سطح 1 در کارگاه شرکت نمودند.

وی به بیان مشکلات بوجود آمده در اثنای اجرای طرح اشاره کرد بخصوص تعطیلاتی که شیوع بیماری منحوس کرونا مسبب آن بوده است و گفت: تصمیم جدی مجریان طرح از گروه علمی، کانون قرآن و عترت، معاونت فرهنگی مدرسه و اساتید قرآنی بر این بود که مشکلات پیش آمده را حل کرده و با ارائه راههای جایگزین و تقویتی برای طلاب به پیشبرد کمی و کیفی طرح کمک کنند و طلاب در این کارگاه کمترین آسیب را متحمل شوند.

معاون فرهنگی مدرسه اذعان داشت: طبق آزمون پایانی که به صورت عملی توسط داور فرستاده شده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی گرفته شد طلاب در مباحث قرآنی پیشرفت خوبی داشتند و هدف های تعیین شده در این نیمسال تحصیلی محقق گردید و در نیمسال آینده قدم محکم تری در پیشبرد اهداف قرآنی خواهیم داشت انشاءالله.

 

rss

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱
    ۲۸ ذي القعدة ۱۴۴۳

    عضویت در خبرنامه