نمایشگاه سیار مدافعان فاطمی با رویکرد جهاد تبین حجاب و عفاف

شناسه خبر : 125703

1401/05/10

تعداد بازدید : 4

نمایشگاه سیار مدافعان فاطمی با رویکرد جهاد تبین حجاب و عفاف
مدرسه علمیه عالی حضرت آمنه سلام الله علیها به مناسبت هفته حجاب و همزمان با دهه ولایت در مرکز آموزشی درمانی خیرین سلامت اقدام به برپایی نمایشگاه سیار مدافعان فاطمی با رویکرد جهاد تبین حجاب و عفاف نمود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه علمیه خواهران، مدرسه علمیه عالی حضرت آمنه سلام الله علیها به مناسبت هفته حجاب و همزمان با دهه ولایت در مرکز آموزشی درمانی خیرین سلامت اقدام به برپایی نمایشگاه سیار مدافعان فاطمی با رویکرد جهاد تبین حجاب و عفاف نمود.

در این برنامه که با مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم ، مرکز آموزشی درمانی خیرین سلامت مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان،کارگروه پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه ، ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان برگزار گردید، طلاب و اساتید این مدرسه با حضور در مرکز آموزشی درمانی فرقانی و بیمارستان شهدا و بیمارستان کودکان به تبلیغ و فرهنگ سازی چهره به چهره حجاب و عفاف همزمان با عیادت بیماران بستری پرداختند.

همراهی خادمان حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و اجرای مراسم پرچم‌گردانی و توزیع شیرینی و اهدای نمک تبرکی از جمله برنامه های اجرایی در این مراکز درمانی بود.

در راستای اجرای ویژه برنامه‌های هفته عفاف و حجاب، طلاب مدرسه علمیه عالی حضرت آمنه سلام الله علیها در بوستان علوی حضور یافته و با تبلیغ چهره به چهره و صحبت صمیمانه با افراد بی حجاب به دو زبان فارسی و عربی به تبیین مساله عفاف و حجاب پرداختند.

rss

    اوقات شرعی

    عضویت در خبرنامه