با هدف کاهش تعارض در خانواده برگزار شد

شناسه خبر : 125866

1401/05/14

تعداد بازدید : 15

معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها، بیان داشت: زندگی چهارچوب‌ها، اصول و بایسته هایی را در فرهنگ غنی اسلام دارد که رعایت آن ها، خوشبختی و گرمی را به خانه و خانواده می آورد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه علمیه خواهران، کارگاه رازهای خوشبختی با همکاری معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا بیان داشت: زندگی چهارچوب‌ها، اصول و بایسته هایی را در فرهنگ غنی اسلام دارد که رعایت آن ها، خوشبختی و گرمی را به خانه و خانواده می آورد، در همین راستا به هدف ارتقاء مهارت بانوان طلبه « کارگاه رازهای خوشبختی» با موضوعات:

-بیان علل تعارض های در خانواده و راهکارهای ایجاد عاطفه

- علل ریشه ای طلاق‌های عاطفی و واقعی و پیشگیری های لازم

-مهارت های عشق ورزی و ایجاد خانواده گرم

_مهارتهای گفتگوی سالم، زمینه های اقتدار و محبت

 با بیانات شیوا و جذاب خانم امین زاده، مشاور و مدرس مهارت های همسرداری و خانواده برگزار گردید.

ایشان، ضمن بیان مطالب در خصوص نحوه گفتار با همسر، حفظ اقتدار مرد، داشتن تعاملات با کیفیت، علت سردی و طلاق های عاطفی و ... در پایان هر کارگاه، به سوالات مطرح شده پاسخ و فرصتی برای مشاوره در اختیار طلاب قرار دادند.

نکته حائز اهمیت در این کارگاه کاربردی، به گفته و نظر سنجی انجام گرفته از سوی طلاب بزرگوار، ارائه مطالب بر اساس آیات و روایات و نیز بیان نکات عرفانی و بهداشتی در هر سرفصل ارائه شده از سوی خانم امین زاده بود.

rss

    اوقات شرعی

    عضویت در خبرنامه