معاون فرهنگی فاطمه الزهرا(س)

گرامی داشت هفته دفاع مقدس

شناسه خبر : 81862

1398/07/10

تعداد بازدید : 67

گرامی داشت هفته دفاع مقدس
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسمی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیدگل برگزار گردید.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسمی با حضور خانواده شهید سرافراز عباس عابدین‌گر زواره و سخنرانی جناب آقای نمکی از رزمندگان عرصه دفاع مقدس در سالن اجتماعات مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیدگل برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا مادر مکرمه و خواهر گرامی این شهید سرافراز به بیان ویژگی های رفتاری و شخصیتی ایشان پرداختند. در ادامه نیز آقای نمکی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در نظریه گام دوم انقلاب، گفت:با توجه به منویات رهبر انقلاب، تمام سعی دشمن بر القای عدم تاثیرو عدم اقبال معارف دینی در جامعه و در مقابل تاثیر ایسم های غربی بر مردم است. 

وی با بیان فرمایشات رهبر معظم درباره اهمیت حوزه های علمیه در تعلیم اسلام و شناساندن آن به مردم گفت: شناساندن اسلام به مردم از وظایف مهم طلاب است و تلاش مضاعف طلاب را در تحقق این هدف می‌طلبد.

او با اشاره به سخنان رهبری درباره ایجاد تمدن اسلامی، گفت:بعد از گذار از چهل سالگی انقلاب و تثبیت آن، گام بعدی ایجاد خودسازی، تشکیل دولت اسلامی و در نهایت ایجاد جامعه اسلامیست که زمینه ساز تحقق تمدن اسلامی وحکومت مهدوی است.

ایشان در پایان سخنان خود با تاکید بر نقش جوانان از ابتدای انقلاب تاکنون، گفت: اکنون نیز خطاب آقا به جوانان است و دهه های آینده از آنِ جوانان می باشد و نقش بانوان نیز در این میان بسیار پررنگ است.

rss

    اوقات شرعی

    عضویت در خبرنامه