مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان قم:

دوره دانش‌افزایی مهارت مدیریت نوین ویژه مدیران مدارس علمیه استان قم برگزار شد

شناسه خبر : 87798

1398/10/28

تعداد بازدید : 17

دوره دانش‌افزایی مهارت مدیریت نوین ویژه مدیران مدارس علمیه استان قم برگزار شد
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان قم از برگزاری دوره دانش‌افزایی مهارت مدیریت ویژه مدیران مدارس علمیه استان قم با حضور حجت الاسلام و المسلمین پیروز و منطقی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از قم، حجت الاسلام و المسلمین حسین تهرانی بیان کرد: کارگاه مهارت افزایی با هدف دانش افزایی  مدیران مدارس، مسئولان و معاونان استان با مهارت‌های فنی، نظری و انسانی در عرصه مدیریت برگزار می‌شود.

این دوره با هدف ارتقای سطح علمی و مهارتی مدیران مدارس علمیه استان به مدت 8 ساعت ویژه مدیران مدارس علمیه استان با حضور اساتید ممحض و متخصص رشته مدیریت برگزار شده است.

وی افزود: دنیای امروز دنیای تکنولوژی و تخصص است و عدم آگاهی و آشنایی کافی با فن مدیریت یک مشکل محسوب می‌شود و به نظر می رسد به روز کردن اطلاعات در عرصه مدیریت امری مطلوب و مورد انتظار ‌باشد.

حجت الاسلام تهرانی ادامه داد: اساتید منتخب از بهترین و شاخص ترین استادان هستند که مباحث مهمی را پیرامون مدیریت نوین به طور کلی و مدیریت بر اساس مبانی اسلامی به طور خاص را بیان خواهند کرد.

گفتنی است؛ این کارگاه صبح روز پنج شنبه 26 دی ماه با حضور مدیران مدارس علمیه شهرهای قم، کاشان، آران و بیدگل در سالن جلسات مدیریت استان قم برگزار شد.

 

 


 

rss

    اوقات شرعی

    امروز : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
    ۲۵ جمادى الثاني ۱۴۴۱

    عضویت در خبرنامه