روابط عمومی:

برگزاری اولین جلسه کارگروه فرهنگی کمیته بانوان کنگره شهدای استان قم

شناسه خبر : 87901

1398/10/30

تعداد بازدید : 71

برگزاری اولین جلسه کارگروه فرهنگی کمیته بانوان کنگره شهدای استان قم
اولین جلسه کارگروه فرهنگی کمیته بانوان کنگره شهدای استان قم برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کوثر نیوز در قم، اولین جلسه کارگروه فرهنگی کمیته بانوان کنگره شهدای استان قم با مدیریت و نظارت مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان قم تشکیل شد و کار خود را آغاز کرد.  این جلسه با حضور سرکار خانم اسماعیلی مشاور فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم درخصوص کنگره شهدای استان قم، معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان و سرپرست معاونت فرهنگی استان صبح روز دوشنبه 30 دی ماه در مدیریت استان قم برگزار شد.

سرکار خانم اسماعیلی با بیان اینکه نخستین کنگره شهدای استان قم سال 1373 اجرا شده است؛ سپس در سایر استان‌های کشور این کنگره برگزار شده است، توضیح داد: این کنگره به منظور اجرای رهنمودها، تدابیر و فرامین فرمانده معظم کل قوا در خصوص فضیلت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به فعالیت می پردازد و بخش فرهنگی کمیته بانوان کنگره شهدا سال آتی به مدیریت استان قم واگذار شده است.

مشاور فرهنگی مدیراستان به ایجاد کارگروهی برای هماهنگی‌های مربوط به برگزاری کنگره شهدای استان قم اشاره و تصریح کرد: این کارگروه با حضور معاونان فرهنگی مدارس علمیه استان به منظور بررسی طرح‌ها و ایده‌‌های پیشنهادی مدارس علمیه خواهران استان قم ایجاد شده است و معاونان در این کارگروه به بررسی ساختاری و محتوایی طرح‌های مدّنظر می پردازد.  

وی افزود: لازم است از ظرفیت‌های حوزه‌های علمیه خواهران استان قم و تعامل با سایر مراکز و کمیته‌های دیگراستان‌ها بهره برد.

گفتنی است در پایان این جلسه؛ پیشنهاداتی در خصوص طرح‌های فرهنگی کنگره آینده استان قم داده شد و راهکار‌هایی برای اجرای طرح‌ها به منظور جذب حداکثری، مشارکت عمومی و تولیدات ماندگار ارائه شد.

rss

    اوقات شرعی

    امروز : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
    ۲۵ جمادى الثاني ۱۴۴۱

    عضویت در خبرنامه