پیام حجت الاسلام و المسلمین تهرانی در پی ارتحال معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران کشور

شناسه خبر : 90127

1399/01/02

تعداد بازدید : 8

پیام حجت الاسلام و المسلمین تهرانی در پی ارتحال معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران کشور

بسم الله الرحمن الرحیم
《یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ، ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکِ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً، فَادْخُلِى فِى عِبَادِى، وَادْخُلِى جَنَّتِى‏.
ارتحال برای مومنان، ندای عشق است؛ آغازی بی پایان در محضر معبود، بدون هیچ حائل مادی.
متاسفانه با دلی آکنده از غم اخبار تأثرانگیز در این ایام، شنیدن خبر رحلت خواهری جهادگر، پرتلاش و صالحه، سرکار خانم داوودی، در آستانه شهادت وجود نازنین امام کاظم(علیه السلام) بر اندوه ما افزود.
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم، با تأثّری عمیق، درگذشت معاون فداکار و خدوم آموزش حوزه های علمیه خواهران، بانوی فرهیخته، نفس پاک و وارسته، سرکار حاجیه خانم داوودی را به همه جامعه حوزوی خصوصاً مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران، معاونین و مدیران و کارکنان محترم مرکز، مدیران محترم استانی و تمامی اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهران و نیز به خانواده‌ معزّز ایشان، به ویژه صدیق ارجمند، استاد بزرگوار، جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای هاشم پور، تسلیت عرض نموده، تعالی و ارتقای درجات این بانوی فاضله را از خدای مهربان آرزو می کند.
یقیناً این ضایعه مولمه، غم فراوانی بر دل های افراد زیادی گذاشت و تنها نظر و لطف حق تبارک و تعالی، آرام‌بخش این دل های داغدار است.
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم، به نیابت از سوی همه همکاران، مدیران مدارس، اساتید و طلاب شریف، از خدای بزرگ مسئلت دارد تا روح ایشان، که عمر خود را در مسیر تحصیل خواهران حوزوی سپری نموده است را با ارواح اولیای طاهرینش، به ویژه وجود نازنین حضرت زهرا(علیهاالسلام) محشور فرموده و به همسر و بازماندگان ایشان و همه همکاران حوزوی، صبر و اجر عطا فرماید.

                                                                           مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم

                                                                                         حسین تهرانی

rss

    اوقات شرعی

    امروز : جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
    ۹ شعبان ۱۴۴۱

    عضویت در خبرنامه