حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی(دام ظله):

جذب دختران با استعداد و نخبه به حوزه علمیه خواهران سبب تولید آثارعلمی قوی از سوی طلاب می‌شود

شناسه خبر : 91422

1399/02/24

تعداد بازدید : 81

جذب دختران با استعداد و نخبه به حوزه علمیه خواهران سبب تولید آثارعلمی قوی از سوی طلاب می‌شود
حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی جذب بانوان با استعداد و نخبه را به منظور تحصیل علوم دینی عامل اصلی تولید آثار علمی فاخر دانست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین تهرانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم با حضور در دفتر نمایندگی آیت الله سیستانی(دام ظله) با نماینده ایشان در قم، حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

درابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین تهرانی، گزارشی از وضعیت مدارس علمیه استان قم و فعالیت‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی طلاب ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی با اشاره به اهمیت ضرورت نگارش آثار فاخر دینی بیان کرد: طلاب خواهر باید در زمینه تولید آثار علمی نقش خود را به خوبی ایفا کنند و کتب، پایان‌نامه‌ها، مقالات و تحقیقات خواهران طلبه نشر داده شود.

وی تصریح کرد: بانوان طلبه توانمندی در حوزه علمیه خواهران وجود دارد و حوزه می‌تواند از این ظرفیت عظیم به خوبی استفاده کند.

نماینده آیت الله سیستانی(دام ظله) با اظهار امیدواری برای رسیدن به موفقیت‌های چشمگیربانوان طلبه افزود: اهتمام کامل به جذب دختران بااستعداد و نخبه به حوزه علمیه خواهران سبب می‌شود آثارعلمی بهتری از سوی طلاب تولید شود.

گفتنی است، این نشست در دفتر معظم له برگزار شد و برخی از مدیران مدارس، همکاران و مشاوران مدیریت استان قم حضور داشتند.

 

rss

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
    ۲۵ رجب ۱۴۴۲

    عضویت در خبرنامه