بازدید مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم از مدرسه حضرت معصومه(س) شهرستان جعفریه

شناسه خبر : 91451

1399/02/24

تعداد بازدید : 35

بازدید مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم از مدرسه حضرت معصومه(س) شهرستان جعفریه
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم از مدرسه حضرت معصومه(س) شهرستان جعفریه بازدید کردند

به گزارش خبرگزاری کوثر از قم، حجت الاسلام و المسلمین تهرانی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم به همراه حجت الاسلام حسینی‌پناه، مسئول اداره ساماندهی و نظارت استان، از مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) در شهرستان جعفریه بازدید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم ضمن بازدید از فعالیت های آموزشی، فرهنگی- تبلیغی و پژوهشی این مدرسه، در جلسه هیئت امنا این مدرسه حضور پیدا کردند.
در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین دهقانی امام جمعه و موسس محترم این مدرسه ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) و خیرمقدم به شرکت کنندگان، گزارشی از روند تاسیس و فعالیت های ارزشمند در ساخت و ساز مدرسه و پیگیری های مربوط به اخذ مجوز ارائه نمودند و سپس درخواست خود مبنی بر اجرای یک رشته از سطح 3 در مدرسه را مطرح کردند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم نیز با تأکید بر اینکه حوزه علمیه حضرت معصومه(س) ظرفیت و زیر‌ساخت فرهنگی قابل توجهی در شهرستان جعفریه دارد، خاطرنشان کرد: شرایط عمومی و اختصاصی برای ایجاد سطح سه و ارتقای وضعیت علمی مبلغان، محققان و دانش‌آموختگان بومی این منطقه  بررسی می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین تهرانی در جمع هیئت امنای این مدرسه علمیه اظهار داشت: با توجه به افزایش طلاب بومی در این مدرسه علمیه، بررسیِ احراز نیاز منطقه به اجرای سطح 3 و رشته‌های مورد نظر امری ضروری است.
وی افزود: با تکیه بر توان علمی و نظرات ارزشمند اعضای هیئت امناء و مدیر مدرسه می توان گام های اثربخشی در جهت رفع موانع و پیشرفت روز افزون و ارتقای سطح علمی- فرهنگی این مدرسه برداشت.
گفتنی است؛ سرکار خانم شاهمرادی مدیر مدرسه گزارشی از فعالیت های این حوزه ارائه دادند و یادآور شدند بیش از 100طلبه بومی از این مدرسه در سطح 2 فارغ التحصیل شدند.

rss

    اوقات شرعی

    عضویت در خبرنامه