بزرگداشت یاد و خاطره شهید حسن حاج غفاری

شناسه خبر : 93282

1399/04/08

تعداد بازدید : 4

بزرگداشت یاد و خاطره شهید حسن حاج غفاری
مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید حسن حاج غفاری، فرزند مرحوم حاج محمد حاج غفاری واقف زمین مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(س) برگزار شد.

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید حسن حاج غفاری، فرزند مرحوم حاج محمد حاج غفاری واقف زمین مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا-سلام الله علیها- برگزار شد.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه زهرا-سلام الله علیها- گفت: در راستای بزرگداشت یاد و خاطره شهید حسن حاج غفاری و به منظور تکریم خانواده شهید، مراسمی همزمان با زادروز این شهید، چهار تیر ماه، به همت مدیریت محترم و با حضور اساتید و طلاب  مدرسه علمیه  و جمعی از مسئولین حوزه مقاومت بسیج طلاب و با حضور پر افتخار خانواده شهید  در جوار مزار آن عزیز سفر کرده، در گلزار شهدای امامزاده علی بن جعفر-علیه السلام- برگزار شد.

وی گفت: تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، مدیحه‌سر ایی حسن نعمتی مداح اهل بیت-علیهم‌السلام- به مناسبت میلاد بانوی کریمه، یاد و خاطره شهدا و سخنرانی مادر و خواهر شهید از برنامه‌های این مراسم بود.

خانم نعمتی افزود: مادر شهید با اشاره به زندگینامه شهید حسن حاج غفاری، از خصوصیات اخلاقی ایشان از جمله ولایت‌مداری، عشق به انقلاب اسلامی و خلق نیکو گفت. همچنین خواهر شهید ضمن ابراز خرسندی از وقف زمین برای حوزه علمیه خواهران، از خواهران طلبه درخواست کرد تا با خوب درس خواندن و پیروی از ولایت، ادامه دهنده راه برادر شهیدش باشند.

وی در پایان گفت: مدیریت محترم مدرسه با تقدیم دسته گل به مادر شهید از حضور ایشان و خدمات ارزشمند مرحوم حاج محمد حاج غفاری قدردانی کرد و گفت: مرحوم حاج غفاری با وقف زمین مدرسه علمیه، خدمت بزرگی به اسلام و انقلاب کردند.

 

 http://www.whc.ir/image_gallery/file/large_45625.jpg 

http://www.whc.ir/image_gallery/file/large_45627.jpg

rss

    اوقات شرعی

    امروز : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
    ۱۳ ذي القعدة ۱۴۴۱

    عضویت در خبرنامه