از سوی معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم:

فراخوان دوره تخصصی "مهارت های پژوهش موفق از مسئله یابی تا انتشار" اعلام شد

شناسه خبر : 103126

1399/11/19

تعداد بازدید : 87

فراخوان دوره تخصصی
معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم از برگزاری دوره تخصصی "مهارت‌های پژوهش موفق از مسأله یابی تا انتشار "با همکاری مرکز آموزشی پژوهشیار خبر داد.

خانم طاهره حیاتی، معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم، در گفتگو با واحد اطلاع رسانی، ضمن اشاره به برگزاری دوره تخصصی "مهارت‌های پژوهش موفق از مسأله یابی تا انتشار "با همکاری مرکز آموزشی پژوهشیار، مخاطبان دوره را اساتید، طلاب، فعالان پژوهشی و دبیران نشریات علمی عنوان کرد و افزود: این دوره آموزشی در 10 دوره به صورت مجزا با حضور پانزده تن از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه به صورت مجازی و آنلاین از 23بهمن تا 18اسفند برگزار می شود.
وی مهلت ثبت نام را از تا روز جمعه 24 بهمن ماه بیان کرد و گفت: ساعات برگزاری جلسات آموزشی، میان ساعت 13 عصر تا 21 شب خواهد بود و تعداد جلسات دوره مشتمل بر 10 پَک موضوعی کامل است که هر یک بین 8 تا 20 ساعت آموزشی را در بردارند.
خانم حیاتی عناوین دوره ها را شامل 10 پَک آموزشی با موضوعات: مهارت های نگارش مقاله علمی فارسی (علمی پژوهشی و ISC)، مهارت های نگارش مقاله علمی انگلیسی (ISI و (Scopous، مهارت های تدوین پایان نامه و رساله از پروپوزال نویسی تا دفاع، ابزار و ترفندهای کاربردی برای پژوهشگران، مهارت های مرتبط با نشریات علمی، مهارت های ویرایش فنی متون علمی، موضوع شناسی و معرفی خلأهای پژوهشی در رشته های علوم انسانی و اسلامی، مهارت های ارتقای کیفی و کمی پژوهش، آموزش کاربردی نرم افزار پژوهیار، روش مطالعه سیستمی و مهارت تندخوانی در پژوهش ذکر کرد.
وی تصریح کرد: رویکرد این دوره، بازدهی بالا با هزینه پایین است. مقدار هزینه ها میان 45 تا 150 هزار تومان تنظیم شده است. اگر فردی مایل به ثبت نام در همه دوره ها (10 پَک) باشد از تخفیف ویژه 15 درصدی (150 هزار تومان) برخوردار خواهد شد.
معاونت پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم خاطرنشان کرد: دوره آموزشی با همکاری و حمایت مراکز متعدد دانشگاهی و حوزوی و انجمن های علمی و معاونت پژوهش دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برگزار می شود. گواهینامه پایان دوره از سوی دانشگاه ارومیه با مجوز رسمی وزارت علوم صادر می شود. گواهینامه با مهر و امضا به صورت الکترونیکی صادر شده و به پست الکترونیکی یا پیام رسان افراد ارسال خواهد شد. صدور گواهینامه پایان دوره، منوط به ثبت نام در حداقل یک دوره کامل است و فرد ثبت نام کننده باید حداقل باید در سه چهارم ساعات دوره های ثبت نام شده، حضور آنلاین داشته باشد یا اینکه در آزمون پایانی شرکت کند و امتیاز لازم را کسب نماید. برای هر پَک کامل، فقط یک گواهینامه تعلق می گیرد.
خانم حیاتی مزایای شرکت در دوره را برخورداری از گواهینامه معتبر جهت ارتقای رزومه علمی، بهره مندی از مهارت های کاربردی و بسط دانش نظری پژوهشی، بهره مندی از تجارب پژوهشگران موفق، امکان پرسش و پاسخ از اساتید، امکان همکاری پژوهشی با اساتید برجسته، امکان همکاری با مراکز علمی جهت تدریس یا پژوهش و ...عنوان کرد.
خاطرنشان می شود علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر از جدول زمان‌بندی دوره‌ ها به این لینک https://survey.porsline.ir/s/AKSicNu/
مراجعه کنند.

لینک دانلود پوستر های دوره "مهارت های پژوهش"

rss

    اوقات شرعی

    امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
    ۲۵ رجب ۱۴۴۲

    عضویت در خبرنامه