بازدید مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم از مدرسه علمیه کوثر کاشان

شناسه خبر : 88753

1398/11/21

تعداد بازدید : 59

بازدید مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم از مدرسه علمیه کوثر کاشان
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم با حضور در مدرسه علمیه کوثر در شهر کاشان ضمن دیدار با اساتید، کادر و طلاب نخبه این حوزه در جریان فعالیت های علمی و طرح های پژوهشی این مدرسه قرار گرفت.

 

 

به گزارش خبرگزاری کوثر از قم، این بازدید روز چهارشنبه 16/11/98 با حضور حجت الاسلام و المسلمین تهرانی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم، حجت الاسلام حسینی‌پناه، مسئول اداره ساماندهی و نظارت استان، دکتر عظیم عابدینی، مشاور آموزشی-پژوهشی استان، حجت الاسلام حسین‌زاده، مشاور استان، سرکارخانم حیاتی، معاون پژوهش، سرکارخانم دکتر رنجبر، معاون آموزش برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی ضمن بازدید از فعالیت های آموزشی، فرهنگی- تبلیغی، پژوهشی این مدرسه با طلاب، اساتید و کادر مدرسه جلساتی جداگانه داشتند. 

مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم در گفتگوی صمیمانه با طلاب اظهار داشت: برنامه‌هایی کاربردی و پویا از سوی شوراهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مدیریت استان در حال تدوین است.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی افزود: بخشی از این برنامه‌ها آغاز شده و در حال اجرا است و سایر برنامه‌ها هر چه سریعتر به اطلاع مدارس خواهد رسید.

در ادامه این نشست، مدیر استان صبورانه پذیرای سخنان طلاب حاضر در جلسه شد و طلاب مدرسه علمیه کوثر نقطه نظرات خود را بیان کردند.

 سپس حجت الاسلام و المسلمین تهرانی مطالب مطرح شده طلاب را دارای اولویت دانست و بیان کرد: برنامه‌‎هایِ مصوب شده شوراها، هم‌سو با نیازسنجی و دغدغه‌های طلاب می‌باشد.

گفتنی است، مدیر و هیئت همراه از ساختمان مدرسه، اتاق‌های اداری، کتابخانه و ... بازدید کردند.

در انتهای این نشست حجت الاسلام و المسلمین تهرانی ضمن اعلام خرسندی از بازدید ابراز امیدواری کردند که با تکیه بر توان علمی و نظرات ارزشمند اعضای هیئت امناء و مدیر مدرسه سرکارخانم یثربی، گام های اثربخشی در جهت رفع موانع و پیشرفت روز افزون و ارتقاء سطح علمی- فرهنگی این مدرسه برداشته شود.

 

 

rss

    اوقات شرعی

    امروز : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
    ۱۳ ذي القعدة ۱۴۴۱

    عضویت در خبرنامه