بازدید مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم از مدرسه علمیه کریمه اهل بیت-علیهم‌السلام-

شناسه خبر : 93189

1399/04/05

تعداد بازدید : 23

بازدید مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم از مدرسه علمیه کریمه اهل بیت-علیهم‌السلام-
حجت الاسلام و المسلمین تهرانی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم از مدرسه علمیه کریمه اهل بیت-علیهم‌السلام- در قم بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم به همراه حجت الاسلام حسینی‌پناه، مسئول اداره ساماندهی و نظارت استان از مدرسه علمیه کریمه اهل بیت-علیهم السلام-  در قم  بازدید کردند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم ضمن بازدید از فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی- تبلیغی و پژوهشی این مدرسه، در جلسه هیئت امنا این مدرسه حضور پیدا کردند.
در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان، گزارشی از سابقه فعالیت‌های این مدرسه و وضعیت موجود مدرسه ارائه داد و از پیگیری اجرای سطح 3 و تامین منابع مالی پایدار خبر داد.
در ادامه مدیر محترم مدرسه، سرکار خانم پرهیزگار نسبت به هرکدام از موضوعات فوق گزارشی ارائه نمود.
سپس مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم ضمن تشکر از ترکیب جدید هیات امنا، نسبت به شرح وظایف آن توضیحاتی را ارائه و خاطرنشان کرد که هیات امنا بایستی نسبت به تمامی امور آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تربیتی مدرسه اهتمام و نظارت عالیه داشته باشند و در بکارگیری نیروی انسانی و بخصوص اساتید نقش فعال ایفا نمایند و در ایفای نقش حمایت مالی به گونه ای عمل کنند که مدیر مدرسه دغدغه مالی نداشته و بتواند به امر آموزش و تربیت طلاب رسیدگی نماید.
مدیر محترم استان درباره اجرای سطح 3، بیان داشت: مدیریت مدرسه بایستی نسبت به آگاهی بخشی به طلاب در مورد رشته‌های سطح 3 و با دعوت از اساتید مجرب هر رشته اقدام نماید تا طلاب بتوانند با بینش و آگاهی انتخاب رشته کنند.
بعد از سخنان مدیر محترم استان، مسئول اداره ساماندهی و نظارت استان نیز با تاکید بر برخی از وظایف هیات امنا، نسبت به شرایط اجرای سطح 3 در مدارس علمیه سطح 2 توضیحاتی ارائه نمود.
در پایان تعدادی از اعضای هیات امنا نیز نظرات خود را  پیرامون موضوعات ارائه شده بیان کردند.

http://www.whc.ir/image_gallery/file/large_45591.jpg

rss

    اوقات شرعی

    امروز : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
    ۱۳ ذي القعدة ۱۴۴۱

    عضویت در خبرنامه