مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان قم:

افراد نخبه، تصمیم سازان کارآمد و ویژه هستند

شناسه خبر : 88750

1398/11/21

تعداد بازدید : 51

افراد نخبه، تصمیم سازان کارآمد و ویژه هستند
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم در نشست با نخبگان گفت: افراد نخبه، تصمیم سازان کارآمد و ویژه هستند.

به گزارش خبرنگار کوثر از قم، حجت‌الاسلام حسین تهرانی عصر سه شنبه در نشست طلاب استعداد برتر حوزه‌های علمیه خواهران استان قم که در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد، استعدادهای برتر را پایه‌های پیشرفت و توسعه حوزه دانست و افزود: افراد نخبه، تصمیم سازان کارآمد و ویژه هستند.

وی با بیان اینکه نخبگان می‌توانند جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند را به سمت تغییرات مطلوب هدایت کنند، افزود: امروزه انسان مدرن سوژه بازاندیش‌شده و هر لحظه دست به انتخاب گری در حوزه‌های مختلف،  می‌زند؛ از این رو لازم است نخبگان حوزه روی موضوعات جدید هم اندیشی کرده و برای چالش‌های پیش رو برنامه‌ریزی هدفمند صورت گیرد.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان قم نخبگان را افرادی تأثیرگذار دانست که می‌توانند برای دوره خود، شگفتی آفرین باشند، تصریح کرد: حوزه نیاز به تحوّل جدی دارد و نخبگان حوزه می‌توانند با برنامه ریزی عملیاتی به مباحث مورد نیاز بانوان طلبه بپردازند .

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی با تاکید بر برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی واقعی، گفت: افراد زیرک و باهوش ،می‌توانند خلاها را پیدا کنند، با توجه به استعداد و علاقه خود مهمترین و تاثیرگذارترین‌ها را انتخاب کنند، آزاداندیشانه آن را به بحث و نقد بکشانند  و حوزه را به جایگاه واقعی خود برسانند.

 

 

 

rss

    اوقات شرعی

    امروز : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
    ۱۳ ذي القعدة ۱۴۴۱

    عضویت در خبرنامه